Juz-Kon Konopa Grzegorz
 Sieraków, ul. M. Wołodyjowskiego 2, 05-250 Radzymin
+48 508 296 724
 konopa.g@o2.pl
Zobacz mapkę dojazdową

Żaluzje pionowe (VERTICALE)

Żaluzje pionowe są jedną z najpopularniejszych form osłon okiennych. Przed laty podbiły biura i budynki użyteczności publicznej, ze względu na dużą możliwość przepuszczalności światła, dziś coraz śmielej wkraczają do nowoczesnych mieszkań, domów. Właściwości naszych materiałów umożliwiają stosowanie ich w pomieszczeniach komputerowych. Żaluzje pionowe doskonale zabezpieczają wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór materiałów pozwala na dopasowanie wzoru i koloru do wyposażenia wnętrza. Precyzyjnie dopracowany mechanizm pozwoli Państwu na długotrwałą i przyjemną eksploatację. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały posiadające atest higieniczny oraz niepalności.

Zamykanie i otwieranie verticali odbywa się za pomocą łańcuszka. Mogą być obracane pod dowolnymi kątami, przez co uzyskiwany jest odpowiedni poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu.

Nasza firma proponuje Państwu żaluzje pionowe wykonane z różnorodnych tkanin takich jak drewno, aluminium, tkanina. Niezależnie od wyboru stworzą w pomieszczeniu ciekawą atmosferę i niepowtarzalny klimat.