Juz-Kon Konopa Grzegorz
 Sieraków, ul. M. Wołodyjowskiego 2, 05-250 Radzymin
+48 508 296 724
 konopa.g@o2.pl
Zobacz mapkę dojazdową

Żaluzje

Żaluzje poziome to jedna z najstarszych i najpopularniejszych osłon okiennych. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim trwałości tworzywa oraz funkcjonalności użytkowania. Zaletą żaluzji poziomych jest regulacja naświetlenia poprzez różne nachylenie listew. Bogata paleta kolorów pozwala Państwu na dostosowanie do wystroju każdego pomieszczenia./p>

Oferujemy Państwu:

  • poziome żaluzje drewniane- lamele tych osłon wykonane są z prawdziwego drewna, ciętego za pomocą specjalnych urządzeń. Mocowane mogą być bezpośrednio do ściany lub za pomocą bezinwazyjnych zaczepów (montaż bez wiercenia w ramie lub listwie okiennej) na poszczególne skrzydła okien.Żaluzje drewniane występują w szerokość lameli 25 mm oraz 50 mm.

  • poziome żaluzje aluminiowe- lamele wykonane są z wysokiej jakości aluminium, lakierowanego piecowo w ponad 50 kolorach. Zapewniają skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi. Prostota konstrukcji, trwałość tworzywa, funkcjonalność powodują, że jest to praktyczny element dekoracji okien i wnętrz.

  • poziome żaluzje bambusowe- bambus ma doskonałe właściwości, dużo lepsze od zwykłego drewna. Bambusowa lamela jest wyjątkowo twarda i odporna na różne uszkodzenia.

Zastosowanie drewnianych, aluminiowych lub bambusowych żaluzji poziomych we wnętrzach to jedna z wielu możliwości osłon okiennych. Nasza firma oferuje Państwu szeroki asortyment, wykonany z wysokiej klasy listewek. Mocną stroną jest możliwość sterowania żaluzjami oraz dostosowanie ich ułożenia do odpowiadającego nam poziomu zaciemnienia.