Juz-Kon Konopa Grzegorz
 Sieraków, ul. M. Wołodyjowskiego 2, 05-250 Radzymin
+48 508 296 724
 konopa.g@o2.pl
Zobacz mapkę dojazdową

Rolety

Kolejna popularna forma osłony przeciwsłonecznej wzbogacająca nasze okna. Bogate wzornictwo materiałów pozwala Państwu w dowolny sposób dobierać kolor i materiał do wystroju wnętrza. Rolety materiałowe w różnorodny sposób osłaniają wnętrze przed promieniami słonecznymi: od rozpraszających światło, poprzez częściowo dopuszczające, do całkowicie zaciemniających. 

Rolety materiałowe występują w różnych wariantach:

1. Rolety materiałowe wolnowiszące- zasłaniają całe okno zastępując zasłony i firany. Posiadają mechanizm łańcuszkowy, dzięki czemu są łatwe w obsłudze. Można je montować do ściany lub sufitu. Istnieje możliwość montażu we wnękę okienną, ale należy pamiętać o możliwych trudnościach podczas otwierania okna. 

2. Rolety materiałowe w kasetach aluminiowych- zakładane są na skrzydło okienne. Proponujemy kasety i prowadnice w kolorze białym, brązowym, a także wykonane z tworzywa drewnopodobnego. Roleta w kasecie stanowi wraz ze skrzydłami okiennymi zintegrowaną całość, dzięki czemu materiał jest zawsze równoległy do szyby.

Rolety materiałowe w naszej firmie wykonywane są z wysokogatunkowych tkanin, dzięki czemu mogą być użytkowane przez Państwa przez długi okres.