Juz-Kon Konopa Grzegorz
 Sieraków, ul. M. Wołodyjowskiego 2, 05-250 Radzymin
+48 508 296 724
 konopa.g@o2.pl
Zobacz mapkę dojazdową

Produkcja i sprzedaż plis, rolet. Zapraszamy!

Od początku naszej działalności jesteśmy ukierunkowani na rozwój w dziedzinie produkcji osłon okiennych. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, produkcją jak i montażem żaluzji, plis, rolet, moskitier, verticali i innych. Każda zasłona dostępna jest w szerokiej gamie kolorów i wzorów. 
 
Dom to miejsce, gdzie spędzamy większość naszego życia. Ważne jest, aby było to miejsce, gdzie będziemy czuć się komfortowo i swobodnie. Mamy nadzieję, że nasza firma pomoże znaleźć Państwu wszystko, czego potrzebujecie, aby Wasze wnętrze nabrało niesamowitego charakteru i swoistego smaku.
 
Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta indywidualnego jak i hurtowego. Wieloletnie doświadczenie,  jakość surowców oraz precyzja pozwalają nam, na wytwarzanie  produktów w najwyższej jakości. Nasze mocne strony to bogata oferta produktów, szybka realizacja,  najniższe ceny, precyzja  oraz wysoka  jakość. Każdy klient, w naszej firmie, traktowany jest w sposób indywidualny co pozwala nam, na dostosowanie jak najlepszej oferty dla jego wymagań. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem stałych odbiorców.
 
Mamy nadzieję, że nasze produkty, zgodne z obowiązującymi trendami,  pozwolą Państwu wyposażyć wnętrza Waszych domów, biur, mieszkań w oczekiwany poziom zaciemnienia oraz stworzą nowoczesny klimat i ciekawy nastrój.